تاریخ تاسیس و عملکرد شرکت :

تجربه سالیان عمر این نکته را به انسان یادآور می شود که چنانچه صنعتگرو یا سازنده ای حتی کم تجربه ، گام در مسیر توسعه و پیشرفت نهاد گذاشته و در پی آن عیوب محصولاتش را هم برطرف نموده ، می توان به او اطمینان کرد . این امر همچنین بدان معناست که سازنده مذکور ، هدف و برنامه دارد و آینده نگری و برنامه ریزی را سیره عمل خود ساخته و مسلما در پی رضایت خاطر مشتریان خویش است ، بی شک شرکت پدیده پارت را میتوان مصداق این امر دانست . شرکتی که امروزش بهتر از دیروزش بوده بی شک فردایش به از امروز خواهد بود .

شرکت پدیده پارت در سال 1375 به منظور ارائه خدمات به شرکتهای بسته بندی غذایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس شد .

با توجه به نیاز داخلی کشور و شرکتهای تولیدی سیاست شرکت پدیده پارت بر تولید دستگاههای بسته بندی پایه ریزی شد .

با عنایت به روند رو به رشد و صنعتی شدن کشور و افزایش تقاضا برای انواع دستگاههای بسته بندی به منظور پاسخگویی به نیازهای صنایع مختلف و به روز رساندن دانش فنی اقدام به استخدام متخصصین و مهندسین مجرب و با تجربه نمود . استفاده از دانش فنی و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته در تولید دستگاههای بسته بندی و به کار گیری نیروهای متخصص و علاقه مند در این شرکت باعث ارتقاء کیفیت محصولات تا حد استانداردهای شناخته شده بین المللی و جلب اعتماد مصرف کنندگان و افزایش تقاضا گردید . لذا برای پاسخگویی به این نیاز با تلاش و برنامه ریزی مدیریت شرکت میزان تولید خود به 15 خط کامل در سال افزایش داد .

خط مش :

شرکت پدیده پارت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاههای بسته بندی دارویی ، آرایشی ، بهداشتی و غذایی با استمرار نظام مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001-200S  در راستای بهبود مستمر فرآیندها و جلب رضایت مشتریان ، خط مشی کیفی خود را به شرح ذیل اعلام می نماید :

1-     ارتقاء کیفیت محصولات در راستای افزایش سطح رضایتمندی و وفاداری مشتریان

2-     ارتقاء کمی و کیفی توانمندی های سازمانی ، منابع انسانی ، فناوری و مدیریتی

3-     توسعه تحقیقات علمی و پژوهشی R8Dبه منظور ارتقاء کیفیت و کاهش قیمت تمام شده محصولات

4-     مشارکت همگانی پرسنل به منظور افزایش تعهد مالکیت سازمانی

5-     توسعه و افزایش سهم بازار داخلی و خارجی

بدون تردید تحقق این اهداف جز با ایمان به اصل یکپارچگی صادقانه ، رعایت خصوصیات حرفه ای و تعهد به رعایت اصول و الزامات سیستم مدیریت و کیفیت مسیر نخواهد بود .

ماموریت و چشم انداز

ماموریت

تامین محصولات متنوع و با کیفیت و خدمات پس از فروش تمکیه بر فناوری روز و نوآوری مستمر ، جلب رضایت مشتریان

چشم انداز

در راستای تحقق اهداف والای صنعتی کشور و عدم وابستگی به محصولات خارجی و جلوگیری از خروج  ارز و هم چنین ایجاد اشتغال و ارتقاء سطح کیفی صنعتی در زمینه تولیدات دارویی ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی شرکت پدیده پارت برآن شد که به اتکا به تجربه و توان علمی داخلی اقدام به تولید ماشین آلات بسته بندی با قابلیت رقابت کیفی با محصولات مشابه خارجی نماید .

این شرکت با آینده نگری مطلوب در صدد ارتقاء کیفی محصولات و رسیدن به آرمانهای تولید داخلی بدون هیچگونه وابستگی خارجی می باشد . واضح است که این شرکت در این مسیر نیازمند همکاری و تعامل مثبت با تمامی کارخانجات تولیدی ، دارویی ، غذایی و آرایشی و بهداشتی می باشد.